Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Науковці кафедри фінансів ЧДТУ взяли участь у вебінарі «Інтерактивні засоби в онлайн освіті»
Вівторок, 28 квітня 2020 11:05

3 квітня 2020 року викладачі кафедри фінансів факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету: завідувач кафедри, професор Ірина Гончаренко, професор Олена Березіна та доцент Леся Бережна взяли участь у вебінарі «Інтерактивні засоби в онлайн освіті», організованому НТУ «Харківський політехнічий інститут». Про це пише Нова Доба, посилаючись на сайт ЧДТУ.

Згідно з дослідженням від видання Finances Online, яке готує огляди програм для бізнесу, кількість провайдерів платформ для навчання (LMS) на 2019 рік перевалило за 1000. Відтак, під час вебінару професор кафедри «Системи інформації» НТУ «ХПІ» Олег Касилов та доцент кафедри Анна Заволодько поінформували, як вибрати правильну платформу для навчання, поділившись досвідом організації онлайн навчань та звернувши увагу учасників на особливості популярних інтернет-платформ.