,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ вручили дипломи випускникам-магістрам (ФОТО)
Понеділок, 17 лютого 2020 09:49

У ЧДТУ вручили дипломи випускникам-магістрам (ФОТО)

     13 лютого 2020 року для 718 студентів Черкаського державного технологічного університету — особливий день,  позаду — студентські будні та свята, іспити та заліки, захист дипломних робіт, попереду — можливість реалізувати себе як фахівця та особистість у зрілому та дорослому житті. Кожен знайшов тут собі вірних друзів, здобув омріяну спеціальність, отримав неоціненний життєвий досвід. Про це повідомляє «Вичерпно».

    Нині у ЧДТУ навчається більше ніж чотири тисячі студентів, навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами об’єднав молодь із 20-ти країн світу.

«Усі наші випускники мають чудові перспективи, оскільки майже кожного тижня до мене приходять листи від різних виробництв із проханням направити до них спеціалістів», — зазначив ректор ЧДТУ Олег Григор.

Олег Олександрович наголосив, якщо у когось зі студентів є проблеми із працевлаштуванням, то можна сміливо звертатися до нього особисто, щоб вирішити цю проблему разом.

     Традиційно випускники-активісти, які постійно були у вирі громадських, наукових та творчих подій, отримали Почесні грамоти ЧДТУ.

Випускниця Інна, яка навчалася за спеціальністю готельно-ресторанна справа, із посмішкою згадує студентське життя:

- Позитивний шквал емоцій переповнює, нарешті я отримала вищу освіту, це додає неабиякої впевненості та віри у нове життя. Ще до захисту диплому, я отримала запрошення працювати в Німеччині, тому в березні я вже вирушаю на омріяну роботу, — ділиться із журналісткою «Вичерпно» дівчина.

   Варто зазначити, що за період майже 60-річної діяльності університет підготував та випустив десятки тисяч дипломованих фахівців, які знайшли своє місце у найрізноманітніших сферах та галузях, адже випускники Черкаського державного технологічного університету – це висококваліфіковані спеціалісти нового покоління, здатні організувати ефективне виробництво у ринкових умовах на основі сучасних технологій, які успішно конкурують на ринку праці і мають попит серед роботодавців не лише черкаського регіону, а й усієї України, що підтверджується запитами установ, організацій, підприємств та їхніми пропозиціями щодо працевлаштування.

     Цьогоріч у Черкаському державному технологічному університету 718 дипломованих випускників, поміж яких 9 іноземних студентів, 176 магістрів отримали дипломи з відзнакою.