,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студентка ЧДТУ стала випускницею школи волонтерства у Черкасах
П'ятниця, 07 лютого 2020 10:01

Студентка ЧДТУ стала випускницею школи волонтерства у Черкасах

      1-2 лютого Українська Волонтерська Служба, неприбуткова організація, місією якої є формування культури волонтерства та взаємодопомоги в Україні, уперше в Черкасах організувала Школу Волонтерства для молоді. Випускницею такої особливої школи стала і третьокурсниця Черкаського державного технологічного університету факультету гуманітарних технологій спеціальності «Соціальне забезпечення» Олена Гаврильченко, яка отримала сертифікат, що засвідчує успішне завершення дванадцятигодинного тренінгу базового рівня в межах національної програми «Школа Волонтерства». Про це інформує «Вичерпно» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.     

    Тренерками школи виступили представниці Української Волонтерської Служби Анна Назарук та Вікторія Зацнова.

   Упродовж двох днів тренерки ділилися з учасниками теоретичними знаннями про волонтерство, розбирали, навіщо  воно потрібне громаді, та знайомилися із Загальною Декларацією про волонтерство, зокрема про права і обов’язки волонтерів та організацій у волонтерській діяльності.

    Другого дня навчання у Школі Волонтерства учасники брали участь у волонтерській акції «Готель для комах», вчилися працювати у команді та творити добрі справи на користь суспільству.

   До Школи волонтерства долучилася і волонтерка Корпусу Миру США в Україні Сара Моска, яка наразі проходить активну волонтерську службу в Черкаському державному технологічному університеті. Сара розповіла про міжнародні можливості для молоді та різні проєкти, у яких раніше брала участь.