,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ підписав угоду про співпрацю з АТ "Черкаський автобус"
Вівторок, 04 лютого 2020 10:57

ЧДТУ підписав угоду про співпрацю з АТ "Черкаський автобус"

3 лютого 2020 року ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та голова правління Акціонерного товариства "Черкаський автобус" Віталій Раабе підписали угоду про співпрацю, направлену на досягнення спільних інтересів із метою налагодження взаємодії та запровадження ефективних форм підготовки фахівців, максимально наближених до умов та потреб виробництва. Про це повідомляє «In.ck.ua» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

Відповідно до договору, основними цілями співпраці партнери визначають впровадження сучасних форм та методів підготовки кваліфікованих фахівців, а також обмін досвідом і знаннями у відповідній сфері та застосування їх на практиці. 

Під час візиту до АТ "Черкаський автобус"  ректор ЧДТУ Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко, декан факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Микола Підгорний, завідувачка кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації Людмила Тарандушка та доцент кафедри автомобілів та технологій їх експлуатації Максим Рудь обговорили з керівництвом АТ "Черкаський автобус" низку можливостей із закріплення теоретичних знань на практиці для студентів Черкаського державного технологічного університету. Відтак, зміцнення партнерських зв’язків дозволяють ефективно готувати конкурентоспроможних фахівців для вітчизняного ринку праці та розвивати виробничий потенціал Черкащини й України.

Джерело: https://in.ck.ua/ua/cherkaskyy-derzhavnyy-tehnologichnyy-universytet/novyny/chdtu-pidpysav-ugodu-pro-spivpracyu-z-at