Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаська спортсменка увійшла до основного складу збірної України
П'ятниця, 24 січня 2020 09:39

Черкаська спортсменка увійшла до основного складу збірної України

Студентка кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету Єлизавета Сікало увійшла до основного складу збірної України зі стрільби з лука в 2020 році. Про це інформує «Дзвін» посилаючися на пресслужбу ЧДТУ.

Нагадаємо, що майстер Спорту України зі стрільби з лука Єлизавета Сікало визнана однією з найкращих спортсменів міста Черкаси за підсумками минулого року та разом зі своїм тренером Наталією Калініченко була відзначена міським головою Анатолієм Бондаренком за високі спортивні досягнення.

Поміж минулорічних спортивних досягнень Єлизавети Сікало: 2 місце на чемпіонаті України в приміщенні серед юніорів (м. Львів, 28.01-03.02,2019); 2 командне місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні (м.Самсун, Туреччина, 26.02-02.03.2019); 1 командне місце на 1 етапі Кубку Європи (м. Котез, Словенія, 13-19.05.2019); 3 місце на чемпіонаті України серед юніорів (м. Львів, 23-26.06.2019).