Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Працю черкащанина Національна академія наук визнала кращим виданням року
Вівторок, 17 грудня 2019 11:09

Працю черкащанина Національна академія наук визнала кращим виданням року

Праця доктора історичних наук, професора Черкаського державного технологічного університету Валентина Лазуренка визнана «Кращим виданням 2019 року» Національної академії наук вищої освіти України. Про це повідомляє «Про все».

Дипломом лауреата I премії конкурсу «Краще видання року» у номінації «монографії» та медаллю імені Івана Івановича Огієнка черкаського вченого нагогродили за працю «У пошуках крипти великого державотворця України Богдана Хмельницького. Поховання гетьмана України Богдана Хмельницького в Іллінській церкві у с. Суботів: від столітніх досліджень, легенд та міфів до сучасних наукових гіпотез».

Нагородження відбулося під час розширеного засідання Президії Національної академії наук вищої освіти України 14 грудня 2019 р. у Києві в актовій залі Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.