Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаська студентка отримала срібло на змаганнях зі стрільби з луку
Вівторок, 24 вересня 2019 13:06

Черкаська студентка отримала срібло на змаганнях зі стрільби з луку

Черкаська студентка Єлизавета Сікало отримала срібло на міжнародних змаганнях зі стрільби з лука «Золота осінь». Про це інформує «Інфоміст» посилаючися на прес-службу ЧДТУ.

Дівчина займається спортом у КДЮСШ Черкаської міської ради та навчається на  факультеті комп’ютерних технологій машинобудування і дизайну ЧДТУ. Спортивні змагання проходили у Львові 9-14 вересня. 280 учасників із 8 країн виборювали право стріляти «золоті» та «бронзові» фінали змагань на площі біля Оперного театру. При рівному рахунку долю золотої медалі вирішив один постріл, який приніс Єлизаветі Сикало срібло, поступившись одним балом білоруській лучниці.