Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаські студенти стали призерами Всеукраїнської олімпіади з телекомунікацій та радіотехніки (ФОТО)
Вівторок, 07 травня 2019 10:36

Щорічно Міністерство освіти і науки України проводить студентські олімпіади, де студенти змагаються у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також демонструють свою професійну майстерність як майбутніх фахівців. Про це інформує «Вичерпно» посилаючися на прес-службу ЧДТУ.

Нещодавно в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка».

Черкаський державний технологічний університет гідно представили студенти кафедри радіотехніки, телекомунікаційних та робототехнічних систем Олександр Іванець та Данііл Смірнов, які в особистому заліку вибороли ІІІ призове місце зі спеціалізованої дисципліни «Цифрова схемотехніка».