Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ побували на практиці у Верховній Раді України
Вівторок, 05 лютого 2019 09:08

Студенти ЧДТУ побували на практиці у Верховній Раді України

Під час проходження практики студенти спеціальності «Політична філософія» разом із доцентом кафедри філософських i політичних наук ЧДТУ Вікторією Даценко відвідали Верховну Раду України.

Повідомляє видання ПроЧЕрк

Протягом візиту студенти Черкаського державного технологічного університету на власні очі побачили, як працює законодавчий орган державної влади країни  Верховна Рада та як функціонують громадські приймальні. До того ж, в Комітетах Верховної Ради України студентська молодь зустрілася з кандидатом на посаду Президента Сергієм Капліним і народними депутатами. Під час спілкування майбутні політичні філософи мали нагоду поставити народним обранцям актуальні запитання й отримати на них фахові відповіді.

У будівлі українського парламенту молодь ознайомилася з експозицію «Прапор України», картиною «Державотворення», іконою Святої Покрови – символом та оберегом українських козаків, незламності їх духу.

Наприкінці екскурсії студенти ЧДТУ побували у залі засідань народних депутатів та відчули атмосферу державотворення.

Прес-служба ЧДТУ