,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкащанин став переможцем Studway Awards 2018
Вівторок, 22 січня 2019 09:12

Черкащанин став переможцем Studway Awards 2018

Назар Романченко з Черкас посів перше місце у всеукраїнському конкурсі робіт Studway Awards. Про це повідомляє видання Zmi.ck.

Загалом до нагородження представлено 10 номінацій, в одній з яких, у номінації "Науковий проект" перемогу виборов Назарій. 

Хлопець створив автономну мобільну метеорологічну станцію спостереження, що здатна виміряти погодні метеорологічні умови чи дані, які необхідні для аграрних компаній, чи  рівень радіації та сейсмічну активність при встановлені відповідних додаткових систем.

Система передає дані за допомогою GPRS-каналу, або через Wi-Fi та має віддалений сервер, на якому відображаються всі дані зі станції.

Розробка демонструє результати не лише в цифровому форматі, а й у графіках. Відповідно, переглянути природні показники можна з будь-якого пристрою, підключеного до мережі.

Також система має віддалені сенсори, які працюють на відстані до кілометра та мають можливість створювати топології мережі "Зірка".

Систему легко адаптувати для роботи в аграрному секторі, наприклад, у теплиці. Це допоможе зробити аграрний бізнес більш передбачуваним і гнучкішим у визначенні кліматичних ризиків.