,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Олег Григор, ректор Черкаського державного технологічного університету про досягнення року
Четвер, 03 січня 2019 09:29

Олег Григор, ректор Черкаського державного технологічного університету про досягнення року

– У 2018 році ЧДТУ вперше здійснив набір на спеціальності 081 Право (освітній ступінь бакалавра), 232 Соціальне забезпечення, 241 Готельно-ресторанна справа, 281 Публічне управління та адміністрування (освітній ступінь магістра) та спеціальності 033 Філософія, 126 Інформаційні системи та технології ступеня доктора філософії. Провели чимало різноманітних просвітницьких, наукових, регіональних заходів – усього 198. Приємно констатувати, що університет сьогодні не стоїть осторонь нагальних проблем суспільства. Одна з них – це масовий виїзд молоді, наших випускників, за кордон. У травні 2018 р. за ініціативи саме нашого університету на Площі знань ЧДТУ відбувся потужний регіональний захід – Форум майбутнього «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», спрямований на працевлаштування молоді та її кар’єрне зростання, підвищення престижу місцевих роботодавців у суспільстві, зокрема через забезпечення належних умов праці. У жовтні з нагоди відзначення Дня факультету електронних технологій і робототехніки в ЧДТУ відбувся форум «Робототехніка в нашому житті», який зібрав представників влади, провідних підприємств регіону, освітніх закладів, викладачів, співробітників, студентів та школярів. Окрім того, у березні 2018 року відбулося урочисте відкриття Виставкової зали кафедри дизайну ЧДТУ. К. т. н., старший викладач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих систем Василь Заїка отримав Грант Президента України. Команда «Music-med» у складі Костянтина Базіла та Василя Заїки стала переможцем Першого всеукраїнського конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge у номінації стартапів на стадії ідеї, посіла третє місце в конкурсі стартапів у рамках ІІІ Міжнародного форуму «Innovation Market». 
Наступного року під час вступної кампанії плануємо здійснити набір на нові спеціальності освітнього ступеня «бакалавра»: 205 Лісове господарство, 112 Статистика, 132 Матеріалознавство. Продовжуватимемо розвиток університету в плані пошуку нових спеціальностей, яких потребує ринок праці, розвиток матеріально-технічної бази університету і маємо бажання, як і всі українці, – мирного неба над головою.

Повідомляє Нова Доба.