,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Команда екологів ЧДТУ перемогла у грантовому конкурсі «Climate Changemakers Awards»
Четвер, 27 грудня 2018 12:09

Команда екологів ЧДТУ перемогла у грантовому конкурсі «Climate Changemakers Awards»

Зміни у кліматі потребують позитивних змін у діях суспільства, і двигуном таких трансформацій завжди була інтелектуальна молодь, якій UKRSIBBANK BNP Paribas Group дав можливість презентувати власні розробки великій аудиторії клієнтів UKRSIBBANK в Україні. У межах програми екологічного розвитку UKRSIBBANK BNP Paribas Group провів грантовий конкурс «Climate Changemakers Awards» серед студентів, аспірантів та молодих вчених.

Повідомляє ПРОЧЕРК

«Climate Changemakers Awards» – це спільна ініціатива з CASERS, головною кейс-спільнотою України. На базі платформи цієї компанії проводився збір заявок за такими напрямками конкурсних робіт: земля, вода, повітря, людина, радіація, відходи. Така програма дозволить молодим науковцям зробити новий крок на шляху до відкриттів та реалізації важливих для навколишнього середовища проектів.

У виборі гідних кандидатів організатори заручилися компетентною підтримкою чотирьох експертів у галузі «Екологія», серед яких науковці Черкаського державного технологічного університету: Олена Хоменко – завідувач кафедри екології, кандидат хімічних наук, Голова Черкаського обласного осередку Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація екологів університетів» та Людмила Білик – доктор педагогічних наук, член-кореспондент МАНЕБ (Міжнародної Академії наук екології і безпеки людини), професор кафедри загальної екології, педагогіки і психології.

Суддівська колегія грантового конкурсу провела детальну перевірку отриманих 54 робіт та визначила найцікавіші ідеї.

Одним із переможців стала і команда Черкаського державного технологічного університету «Green way», котра посіла перше місце із проектом «Управління природними ресурсами міста із застосуванням геоінформаційних технологій» у складі капітана команди Оксани Єгорової, двох учасників  – Вікторії Пидоренко та Валерії Качай, науковий консультант та ідейний натхненник – к.х.н., доцент, доцент кафедри екології Ольга Мислюк.

 

Про це повідомляє сайт ЧДТУ.