Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ захищали наукові роботи англійською мовою
П'ятниця, 14 грудня 2018 09:49

У ЧДТУ захищали наукові роботи англійською мовою

12 грудня на кафедрі інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії факультету інформаційних технологій і систем ЧДТУ студенти з Гани спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (освітньо-професійна програма «Комп’ютерні системи та мережі») захистили свої магістерські роботи на відмінно. Про це інформує прес-служба закладу.

Повідомляє Нова Доба

Студенти виконали та оформили всі роботи англійською мовою, їх захист теж відбувався суто англійською.

Під керівництвом к.т.н. доцента Еміля Фауре студенти досягли вагомих результатів і представили їх до уваги аудиторії. Зокрема:

Майкл Арафат Алхасан представив результати дослідження на тему «Research on the effectiveness of implementation of MPLS VPN computer network for ISP Busy Internet Ghana»;

Сампсон Сарпонг Боаген висвітлив напрацювання за темою «Research and improvement of information technologies for providing delivery services, logistics and e-commerce for DHL company»;

Еміліа Довокпор реалізувала проект «Research and improvement of national information security system of Ukraine»;

Самюель Кумі дослідив напрям «Research and optimization of the corporate computer network for the Wells Fargo Bank».

Усі студенти блискуче впорались із презентаціями та надали вичерпні відповіді на запитання членів державної комісії.