,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У Черкасах проходить регіональний форум, присвячений досягненню Цілей сталого розвитку ООН
Понеділок, 03 грудня 2018 12:50

У Черкасах проходить регіональний форум, присвячений досягненню Цілей сталого розвитку ООН

Регіональний форум «Досягаємо Цілей сталого розвитку ООН в Черкаській області разом» відбувається наразі в стінах Черкаського державного технологічного університету.

Повідомляє інтернет-видання Прочерк

Мета форуму – обговорити стан досягнення цілей сталого розвитку (ЦСР) в області, знайти практичні рішення для досягнення Глобальних цілей та створити партнерську регіональну мережу задля досягнення ЦСР.

Програма розвитку ООН надає безперервну підтримку Україні у сферах демократичних реформ, економічних перетворень та досягнення Цілей сталого розвитку ООН на всіх рівнях.

– Будучи агентством Організації Об’єднаних Націй, що спеціалізується на питаннях розвитку, ПРООН підтримує стратегічні ініціативи, – зазначила Координатор ПРООН у Черкаській області Анна Бабкова. – Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством та приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху до подолання бідності, розвитку людського потенціалу, захисту довкілля, просування демократичного врядування.

 

В 2018-2020 роках ПРООН на Черкащині реалізовує цілу низку проектів:

- Transparent Roads – ініціатива з моніторингу прозорості та доброчесності ремонту доріг,

- «Прозорість та доброчесність публічного сектору: підтримка офісу омбудсмена»,

- ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні.

Наразі набирає обертів ще один важливий проект – проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES)».

Учасників форуму привітали ректор ЧДТУ Олег Григор, в.о. голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко. Своє вітання передав директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра.

 

Учасники форуму – представники ПРООН, обласної, міської влади; координатори районних ресурсних центрів; представники ОТГ; викладачі та студенти вишів-партнерів ПРООН в області; регіональний бізнес; громадські об’єднання та ЗМІ. У доповідях розглядаються особливості стратегій сталого розвитку: стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку малого та середнього підприємництва, стратегій для ОТГ. Передбачено обговорення ролі в реалізації цілей сталого розвитку сучасних університетів, ресурсних та інформаційних центрів, бізнесу, а також питань енергозбереження та енергоефективності.

 

У рамках форуму проводяться студентські майстер-класи, екскурсія на автономну сонячну електростанцію ЧДТУ.