,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студент ЧДТУ взяв участь у Всеукраїнському форумі (ФОТО)
П'ятниця, 27 липня 2018 09:11

Студент ЧДТУ взяв участь у Всеукраїнському форумі (ФОТО)

Студент 2 курсу Мирослав Лежньов спеціальності Соціальне забезпечення Черкаського державного технологічного університету взяв участь у розробці національного плану дій на Всеукраїнському форумі "Національний план дій щодо зайнятості молоді: думка регіонів".

Інформує Прес-центр

Захід проходив у Києві, у форматі світового кафе, де протягом кількох годин близько 100 учасників зі всієї України напрацьовували свої рекомендації за найбільш актуальними напрямками: освіта, робота з бізнесом, кар'єрне консультування, підприємництво, законодавство, інклюзивність, децентралізація.

По кожному напрямку були визначені ключові стейкхолдери, активності та їх результати реалізації орієнтовно через 5 років. За підсумками форуму буде створено перший драфт документу (в якості плану дій), який буде внесено на розгляд Кабінету Міністрів України.

Всеукраїнський форум відбувся за підтримки Міністерства, молоді та спорту України, Центру "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності" та Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.