,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ розпочався прийом заяв на бакалаврат
П'ятниця, 13 липня 2018 09:57

У ЧДТУ розпочався прийом заяв на бакалаврат

Сьогодні, 12 липня, в Черкаському державному технологічному університеті, як і по всій Україні, стартував прийом заяв і документів на вступ до ВНЗ. Вже з 9 години ранку Приймальна комісія ЧДТУ розпочала свою роботу.

Про це повідомляє інформаційне видання ВиЧерпно, посилаючись на прес-службу ЧДТУ.

- Ми готові до прийому вступників за 53 освітніми програмами 37 спеціальностей, – інформує відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Віктор Демиденко.  —  Загалом вступники зможуть подати максимум сім заяв до чотирьох вишів. Цьогоріч прийом заяв на перший курс відбувається виключно у електронній формі. До того ж, Міністерство освіти і науки України на сьогодні довело до відома обсяги державного замовлення на бакалаврат за скороченою формою навчання для випускників технікумів і коледжів. Відтак, Черкаський державний технологічний університет цього року може запропонувати 193 бюджетні місця для таких випускників.

Варто зазначити, що цьогоріч вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Приймальна комісія ЧДТУ перевіряє правильність розрахунку середнього балу абітурієнтом, навіть якщо він зазначений в додатку до атестата. Прийом документів на навчання триватиме до  18:00 26 липня (до 20 липня — для вступників, яким необхідно складати вступні іспити й творчі конкурси) на підставі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

У той же час у Консультаційному центрі ЧДТУ допомагають вступникам створювати електронні кабінети та подавати документи в електронній формі, а також надають фахові консультації та необхідну інформацію.

Пропонуємо ще раз ознайомитися з переліком спеціальностей і освітніх програм, які пропонує Черкаський державний технологічний університет, та зважено зробити свій вибір на користь інноваційно спрямованої освітньої діяльності провідного вишу Черкащини.