,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ навчаються у Німеччині в межах проекту “Water Harmony” Erasmus+
Середа, 11 липня 2018 09:19

Студенти ЧДТУ навчаються у Німеччині в межах проекту “Water Harmony” Erasmus+

Студенти з України, що отримали можливість пройти річне навчання в Університеті природничих наук Оствестфаллен-Ліппе (м. Гекстер, Німеччина) в межах міжнародного проекту "Water Harmony" програми Erasmus+ підготували короткий фільм-інтерв’ю про своє перебування в Німеччині. Загалом там навчається шість українських студентів: два студенти з КПІ ім. І. Сікорського, двоє – з ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет" та студентка кафедри хімічних технологій та водоочищення Валентина Культенко  й аспірант Сергій Шмиголь представляють Черкаський державний технологічний університет.

Повідомляє Інфоміст

Сергію вдалося ефективно  реалізувати свою ідею, зокрема написання сценарію, зйомка та монтаж відео про навчання в Оствестфаллен-Ліппе. − Ідея фільму та його ціль: залишити в історії думки, що в нас є зараз, щоб років через 10 згадати яким класним був час в Німеччині і оцінити на скільки цей рік вплинув на наше подальше життя,− пояснює Сергій Шмиголь.

− Це фільм-історія, в якій її актори розповідають про вплив цього року на їхнє життя, про те що знають про Україну за її межами, як студенти виступають, свого роду дипломатами, які враження від самих німців та Німеччини в цілому та радять своїм колегам студентам на що треба звернути увагу, щоб стати учасниками подібних проектів.