,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Понад тисячу випускників ЧДТУ отримали дипломи (ФОТО)
Четвер, 05 липня 2018 12:27

Понад тисячу випускників ЧДТУ отримали дипломи (ФОТО)

1159 випускників Черкаського державного технологічного університету отримали учора дипломи, а разом із ними —  і путівку в життя та мудрі настанови від викладачів навчального закладу.

Повідомляє інтернет видання ВиЧерпно

Сьогодні з університетту випускаються не просто молоді хлопці і дівчата, а майбутні прекрасні спеціалісти, які працюватимуть як на теренах Черкаської облаті, так і за її межами, переконаний ректор ЧДТУ Олег Григор.

- Я переконаний, вони покажуть чудовий результат. І за це в першу чергу хочеться подякувати батькам та науково-педагогічному складу, які доклали шалених зусиль для виховання справжніх фахівців. Бажаю подальшого успіху в пошуку себе на професійній ниві магістрам, а бакалаврам — продовжити навчання і отримати вищий рівень освіти, — звернувся до гостей свята Олег Олександрович.

Отож, серед 1159 випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр дипломи отримали 1095 осіб (з них із відзнакою – 98), за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр — 57 осіб (з них з відзнакою – 19), за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст — 7 осіб, Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами випускає цього року 49 осіб.

У свою чергу, перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль переконаний, що університет випустив достойних спеціалістів, адже професорсько-викладацький склад ЧДТУ відомий не тільки в Україні, але й за її межами.

- Хочу подякувати батькам за їх вибір, — відзначив Віталій Володимирович, — адже сьогодні країна як ніколи потребує фахівців саме технологічного, інженерного, будівничого спрямування. А спеціалістам і магістрам бажаю знайти тут, на Черкащині, гідну роботу з високою заробітною платою і реалізувати всі ті знання, навички і вміння, які отримали в стінах рідного університету.

Подякували від імені усіх студентів і представники студентського самоврядування.

Член студради при Міністерстві інформаційної політики України, випускник факультету інформаційних технологій і систем Дем’ян Калінчук подякував всьому викладацькому складу університету, відзначивши, що в стінах ЧДТУ здобув не тільки знання зі свого предмету, але й величезний досвід в організаційній роботі.

Окрім того, вже традиційно випускники Черкаського державного технологічного університету виконали Вальс Вдячності, як знак їх щирої поваги до викладачів університету, та пройшли крізь Рушниковий оберіг.