ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Визначився переможець чемпіонату Черкас з баскетболу
Вівторок, 19 червня 2018 14:17

Визначився переможець чемпіонату Черкас з баскетболу

Вихідними у стінах ПС Будівельник завершився відкритий чемпіонат Черкас з баскетболу.

Участь у змаганнях у Вищій лізі взяли 7 команд з міста та області. Колективи  стартували у форматі регулярного чемпіонату, за результатами якого було визначено 4 найсильніші команди.

Повідомляє інформаційний сайт ukrbasket.net

Саме вони цими вихідними у фіналі чотирьох і розіграли чемпіонство.

У першому півфіналі команда ЧДТУ поступилася «Ветеран-Баскет» 77:99, другим фіналістом став колектив з Черкас «Місто», що обіграв золотоніський «Легіон» 84:64.

Володар бронзових медалей визначився в напруженій боротьбі. Команда ЧДТУ дотисла «Легіон» з перевагою в два очки: 87:85.

Переможцем змагань стала команда «Місто», що у вирішальному поєдинку переконливо переграла «Ветеран-Баскет» 103:72.