Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Містян запрошують на… кліматичний челендж
Понеділок, 04 червня 2018 11:59

Містян запрошують на… кліматичний челендж

6 червня поряд з другим корпусом ЧДТУ відбудеться масштабна екологічна акція — кліматичний науковий пікнік. Ініціаторами події стали — навчальний заклад, Черкаська обласна організація Всеукраїнської Екологічної Ліги ( ВЕЛ ) та міської екологічної організації "Екологічна варта".

Інформує інтернет-видання ПРО ВСЕ

Як анонсувала акцію голова ВЕЛ, відомий науковець та викладач вишу Наталя Фоміна, під час кліматичного челенджу можна буде відвідати наукові лабораторії просто неба та взяти участь у кліматичних дослідах, "Науковий еспериментаріум", майстер- клас "Енергетичний аудит в навчальному закладі та побуті", а також здійснити цікаву екскурсію до сонячної електростанції, яка віднедавна почала функціонувати в ЧДТУ. Учасники пікніка також зможуть пограти в кліматичній ігротеці та повчитись на тренінгах з енергоефективності.