Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Мешканці гуртожитків ЧДТУ змагалися з фут-залу (ФОТО)
П'ятниця, 25 травня 2018 13:17

Мешканці гуртожитків ЧДТУ змагалися з фут-залу (ФОТО)

17 травня за ініціативи Студентської ради ЧДТУ та Студентських рад гуртожитків в спортивному комплексі Черкаського державного технологічного університету відбулися змагання з фут-залу серед гуртожитків ЧДТУ.

Повідомляє громадсько-політичне видання Прес-Центр

Привітали команди та побажали перемог начальник Центру студентського розвитку та культурних програм Тетяна Кужим, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній та представниця студентської ради ЧДТУ Софія Ярмош.

Команди гуртожитків показали видовищний футбол та відмінну спортивну підготовку. Особливо напруженою була боротьба за І місце команд гуртожитків №1 та №2.

Гравці були майже рівні силами, та все ж, свій "спортивний характер" продемонстрували студенти з гуртожитку №2, тому саме вони й здобули перемогу. Капітан команди Кириленко Руслан студент V курсу Будівельного факультету. Відповідно команда гуртожитку №1 посіла ІІ місце, а команда гуртожитку №4 – ІІІ призове місце.

Всі команди були відзначені грамотами від адміністрації ЧДТУ, а команду-переможця Студентська Рада нагородила чудовим спортивним інвентарем(дартс).

Суддівство здійснювали старші викладачі кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Павло Кандиба та Андрій Матусевич.

Наступний студентський спортивний захід, а саме баскетбольні змагання між факультетами, відбудуться 24 травня 2018 року.