Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відбудеться форум «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»
Четвер, 17 травня 2018 09:21

У ЧДТУ відбудеться форум «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»

Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби ЧДТУ.

Метою заходу є ознайомлення учнів старших класів шкіл та студентів навчальних закладів із сучасними реальними можливостями підприємців Черкащини у плані надання добре оплачуваного першого робочого місця, визначення особливих потреб ринку праці Черкащини в сучасних умовах.

На форумі відбудеться презентація освітніх закладів і підприємств у форматі виставки, професійні «workshop» для школярів, науковий пікнік ЧДТУ, дискусійний майданчик: «Як зберегти молодих фахівців із робітничих та інженерних спеціальностей – випускників навчальних закладів Черкащини від виїзду на роботу за кордон».

Форум майбутнього Черкащини відбудеться 18 травня об 11:00 год на площі Знань біля ЧДТУ.

О 13.30 – 14.00 пройде Прес-конференція для ЗМІ організаторів Форуму майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!».

СУСПІЛЬСТВО

Новина із категорії: СуспільствоRSS

У ЧДТУ відбудеться форум «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»

Дата: Вчора, 21:05.

У ЧДТУ відбудеться форум «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»18 травня у Черкаському державному технологічному університеті пройде форум майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!». Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби ЧДТУ.