Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ пройде форум майбутнього Черкащини (програма заходів)
Вівторок, 15 травня 2018 14:04

У ЧДТУ пройде форум майбутнього Черкащини (програма заходів)

18 травня у Черкаському державному технологічному університеті пройде форум майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»

Повідомляє інтернет-видання ВиЧЕрпно

Метою заходу є ознайомлення учнів старших класів шкіл та студентів навчальних закладів із сучасними реальними можливостями підприємців Черкащини у плані надання добре оплачуваного першого робочого місця, визначення особливих потреб ринку праці Черкащини в сучасних умовах.

На форумі відбудеться презентація освітніх закладів і підприємств у форматі виставки, професійні «workshop» для школярів, науковий пікнік ЧДТУ тощо.

Форум майбутнього Черкащини відбудеться 18 травня об 11:00 год на площі Знань біля ЧДТУ.