Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Студенти нашого факультету - призери Всеукраїнської олімпіади з Радіотехніки
Середа, 28 березня 2018 18:01

Студенти нашого факультету - призери Всеукраїнської олімпіади з Радіотехніки

Студенти факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ стали призерами Всеукраїнської олімпіади з радіотехніки

21-22 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Комп'ютерні науки», «Радіотехніка», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та «Радіоелектронні апарати та засоби».У олімпіаді  приймали участь більше 40 університетів з 25 міст України.Наш університет гідно представили студенти кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем Романченко Назарій та Іванець Олександр, які в командному заліку вибороли 2 призове місце в творчому конкурсі по програмуванню мікроконтролерів на базі Arduino.

Приємно відмітити, що Романченко Назарій, який навчається в магістратурі за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка», нагороджений дипломом за оригінальне розв’язання задачі зі спеціальної фахової дисципліни «Антени та поширення радіохвиль».

Крім того, Черкаський державний технологічний університет, який брав участь в олімпіаді, отримав сертифікат від Smart Network Lab на розгортання тестової Wi-Fi мережі на базі обладнання Ruckus Networks.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших творчих і професійних успіхів!