,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Відкриття лабораторії «Сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем»
Четвер, 15 березня 2018 20:13

Відкриття лабораторії «Сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем»

Відкриття лабораторії «Сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем»

Сьогодні за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради в рамках «Обласної програми підтримки вищих навчальних закладів Черкаської області на 2015-2019 роки» було створено лабораторію сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням: стартові набори Raspberry Pi 3, комплекти Arduino, набори датчиків для Arduino, IP-АТС, IP-телефони та контрольно-вимірювальне обладнання.

Застосування даного обладнання дозволить  проектувати новітні системи керування типу «Розумний будинок», «Автоматизація і роботизація виробничих процесів», «Системи GPS/GPRS моніторингу». Впровадження платформи в навчальний процес дозволить значно підвищити кваліфікацію випускників спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка, а також буде корисною для випускників інших спеціальностей.

Обладнання IP-телефонії дозволить майбутнім випускникам стати фахівцями у встановленні, налаштуванні та обслуговуванні міні IP-АТС, без яких не обходиться жоден сучасний офіс. Окрім того, це дасть можливість пропонувати гнучкі технічні рішення з налагодження IP станцій та надання комерційних послуг з їх інсталяції.