ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Зустріч викладачів та студентів факультету з представниками ООО "Сикам Україна" (українським підрозділом групи компаній SICAME Groupe).
Четвер, 17 березня 2016 13:44

Зустріч викладачів та студентів факультету з представниками ООО "Сикам Україна" (українським підрозділом групи компаній SICAME Groupe).

16 березня 2017 року  в кінозалі о 11.30 відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри електротехнічних систем з представниками ООО "Сикам Україна" (українським підрозділом групи компаній SICAME Groupe).

 

Основним напрямком діяльності ТОВ «СИКАМ Україна» є впровадження в українські енергосистеми технологій і арматури для монтажу самоутримних ізольованих проводів (СІП), використовуваних в розподільних електричних мережах напругою до 1 кВ, арматури для захищених ліній електропередачі напругою 6-35 кВ і повітряних телекомунікаційних ліній, поставки нелінійних обмежувачів перенапруги, монтажного інструменту, надання технічної інформації, а також конкретних рекомендацій щодо застосування продукції SICAME Groupе.

 

SICAME Groupe - це група підприємств у Франції та за її межами, включаючи всі континенти земної кулі. Спектр продукції, що випускається SICAME Groupe - це повна гамма підвісної та зєднувальної арматури, монтажного інструменту, засобів захисту для електричних ліній і телекомунікацій.