,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Відвідування IX Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2016»
Четвер, 10 листопада 2016 00:00

Відвідування IX Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2016»

Студенти факультету електронних технологій 

відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку 

«ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2016»

 

Це ключова подія Ураїни в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбулася в м. Києві 8 - 10 листопада 2016 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику. Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Україна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

 

Відвідали даний захід і викладачі кафедри електротехнічних систем та магістри спеціальності 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».