,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини V міжнародна науково-практична конференція пам’яті професора Ю. П. Кунченка пройшла в ЧДТУ
Понеділок, 25 травня 2015 10:03

V міжнародна науково-практична конференція пам’яті професора Ю. П. Кунченка пройшла в ЧДТУ

V міжнародна науково-практична конференція пам’яті професора  Ю. П. Кунченка пройшла в ЧДТУ

Вже вп’яте в Черкаському державному технологічному університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція пам’яті професора Ю. П. Кунченка «Обробка сигналів і негаусівських процесів». Цьогоріч вона співпала з 55-річчям державного технологічного університету і з 25-ми роковинами кафедри радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем. Співорганізаторами конференції разом з ЧДТУ і Міністерством освіти і науки є національний технічний університет України «КПІ»,  національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет радіоелектроніки та інші знані технічні виші України. До складу програмного комітету конференції ввійшли науковці України, Болгарії, Польщі, Норвегії, Молдови, Туреччини, Узбекистану.

Відкрив конференцію Співголова програмного комітету, завідувач кафедри радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем, доктор технічних наук, професор Володимир Палагін. Присутніх привітали проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ Сергій Порев, президент наукового фонду академіка Кунченка Ю.П., доктор технічних наук, професор Валентина Кунченко–Харченко, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, випускник ЧДТУ Віталій Коваль. Всі згадували науковий вклад  Ю. П. Кунченка у розвиток міжнародної науки, його унікальну школу із нелінійної обробки сигналів, відому як «наукова школа Ю. П. Кунченка», що не має аналогів ні в вітчизняній, ні в зарубіжній практиці.

 На конференції працювало 4 секції: «Математичні моделі сигналів та систем», «Методи та алгоритми обробки сигналів та статистичних даних», «Апаратні та програмні засоби опрацювання сигналів та даних», «Комп’ютерне моделювання». З тематичними доповідями перед колегами виступали науковці Черкаського державного технологічного університету А.Гавриш, С.Заболотний, А.Іващенко, В.Данник, Т.Воробкало, В.Філіпов, А.Чепинога.

Учасникам і гостям конференції організатори показали перлини Шевченкового краю: Холодний Яр, Мотронин монастир, дуб Максима Залізняка, Іллінську церкву, музей О.Пушкіна та П.Чайковського в м.Кам’янці.

Учасники конференції відзначили високий рівень підготовки та проведення заходу, висловили подяку за підтримку та сприяння в проведенні конференції ректору ЧДТУ, професору Тамарі Качалі та президенту наукового фонду академіка Ю.П.Кунченка, доктору технічних наук, професору В.І.Кунченко-Харченко, співробітникам кафедри радіотехніки та інформаційно-комунікаційних систем.