ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Студенти-радіотехніки ЧДТУ посіли п’яте місце на ВСОРТ-2015
Вівторок, 19 травня 2015 14:21

Студенти-радіотехніки ЧДТУ посіли п’яте місце на ВСОРТ-2015

Студенти-радіотехніки ЧДТУ посіли п’яте місце на ВСОРТ-2015

На ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2015) студенти факультету електронних технологій Черкаського державного технологічного університету Олександр Зорін (група РТ-102), Михайло Арібжанов (група РТ-13),  та Дмитро Доронін (група СКРТ-38)  гідно представили виш, посівши п’яте загальнокомандне місце. Готували радіотехніків до змагань викладачі кафедри радіотехніки  та інформаційно-телекомунікаційних систем С. С. Мартиненко, В.О. Даник, О. С. Гавриш,

А. В.Чепинога.

Цьогоріч за звання найкращого радіотехніка змагалося 49 учасників із 15 вищих навчальних закладів України. Змагання відбувалися в 2 етапи: теоретичний (основний) та практичний (позаконкурсний). Теоретичний тур включав в себе завдання з основних дисциплін для підготовки фахівців занапрямом«Радіотехніка».

Лідер команди 5-курсник Олександр Зорін – радіотехнік зі шкільних років. Скільки себе пам’ятає, завжди ремонтує, створює аудіотехніку. Хлопець вважає, що участь у подібних олімпіадах додає досвіду, розширює коло спілкування.

– Поїздка у Вінницю на олімпіаду у черговий раз підтвердила високий рівень підготовки наших радіотехніків. Ми можемо на рівних змагатися з киянами та львів’янами. Сильною видалася і команда господарів – Вінницького національного технічного університету, – додає Олександр.

У зв’язку з успіхами наших студентів на адресу ректора Черкаського державного технологічного університету від оргкомітету ВСОРТ-2015 надійшов лист-подяка.