,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Факультет електронних технологій прозвітував про свою діяльність
Середа, 01 квітня 2015 16:13

Факультет електронних технологій прозвітував про свою діяльність

Факультет електронних технологій прозвітував про свою діяльність

30 березня відбулося засідання науково-технічної ради Черкаського державного технологічного університету. На зустрічі йшлося про наукову діяльність та міжнародне науково-технічне співробітництво факультету електронних технологій.

На сьогодні на цьому факультеті здобувають вищу освіту 886 студенти денної та заочної форми навчання. Факультет щорічно випускає понад 250 бакалаврів денної та заочної форм навчання та близько 170 спеціалістів та магістрів денної та заочної форм навчання.

- Необхідно відмітити високий попит на наших фахівців, оскільки практично всі вони успішно працевлаштовуються на підприємства міста Черкаси та області. Це зокрема: ВАТ «Черкасиобленерго»; «Черкаська ТЕЦ»; «Черкаські магістральні електричні мережі»; КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»; ВАТ «Азот»; ПП СП «Хімелектромонтаж»; ДП Національна електроенергетична компанія «Укренерго»; ВАТ «Канівський маслосирзавод», – зазначив декан факультету, доцент Андрій Чорній.

Про наукові здобутки кожної кафедри факультету, а їх чотири (радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем, електротехнічних систем, комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, інформатики та інформаційної безпеки), доповіли делеговані представники.

Про виконану роботу стипендіатів Кабінету Міністрів України присутніх поінформував вчений секретар НТР Максим Бондаренко.