,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Команда ФЕТР ЧДТУ посіла третє місце у Всеукраїнських змаганнях з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки
Неділя, 03 листопада 2019 13:18

Команда ФЕТР ЧДТУ посіла третє місце у Всеукраїнських змаганнях з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки

25-27 жовтня на базі Національного університету «Львівська політехніка», проведені «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки» за регламентом ROBORACE.

 

Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки проходили у вестибюлі Студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка». 

 

Метою цієї вже традиційної видовищної спортивно-технічної імпрези є стимулювання творчого, інтелектуального та духовного розвитку студентської молоді, популяризація робототехніки, інформаційних технологій, прикладного програмування, а також формування фахівців нового типу, залучення студентів вищої освіти до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної роботи.

 

У змаганнях взяли участь команди, які репрезентували понад десять вищих навчальних закладів. Це, зокрема, одеські Національний політехнічний університет та Національна академія харчових технологій, тернопільські Національний технічний університет імені Івана Пулюя, Національний економічний університет та Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Черкаський державний технологічний університет, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». 

 

Деякі університети виступали декількома командами. Черкаський державний технологічний університет представляли дві команди, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника заявив 3 команди. 

 

Кафедру приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ представляли на Всеукраїнському конкурсі у Львові дві команди з двома робото-машинками.

За підсумками командного змагання одна з команд Черкаського державного технологічного університету посіла 3 місце.

 

Команда учасників-презерів ЧДТУ:

Бачеріков Дмитро Сергійович – аспірант кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій,  2-й курс

Мороз Андрій Сергійович – студент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій

Філімонов Сергій Олександрович – к.т.н., доцент, доцент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій.