ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Викладачі ФЕТР Кафедри електротехнічних систем ЧДТУ відвідали ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM
Четвер, 31 жовтня 2019 17:15

Викладачі ФЕТР Кафедри електротехнічних систем ЧДТУ відвідали ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

30 жовтня викладачі кафедри електротехнічних систем факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ, у межах меморандуму про співпрацю, відвідали ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. На початку заходу відбулася зустріч викладачів з начальником навчального центру підприємства Ігорем Негробовим, на якій були розглянуті питання взаємного обміну досвідом, підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу кафедри, проходження практики студентами та сприяння їх працевлаштуванню на підприємстві.

 

Найбільш очікуваною для викладачів кафедри стала екскурсія об’єктами системи електропостачання «Азоту», яку організував начальник цеху електропостачання Олександр Рильков. Науковці ЧДТУ побували в цеху електропостачання підприємства та його структурних підрозділах, змогли поспілкуватися з персоналом, побачили наживо в роботі сучасне електротехнічне обладнання, засоби релейного захисту й автоматики тощо.

 

Черкаський державний технологічний університет щиро вдячний організаторам та керівництву ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM за досконалу, змістовну організацію заходу.