,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини ЧДТУ запрошує старшокласників на безкоштовні курси з робототехніки
Середа, 11 вересня 2019 08:35

ЧДТУ запрошує старшокласників на безкоштовні курси з робототехніки

З 17 вересня на базі кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем (РТРС) факультету електронних технологій і робототехніки стартують нові безкоштовні курси з робототехніки для школярів 8-11 класів, які цікавляться електронікою, робототехнікою, сучасними інтелектуальними розробками та готові поринути в світ творчості і виготовити свій власний проект.

  Як стверджують фахівці, робототехніка – ключовий сегмент, що цікавить інвесторів. Широке застосування робототехніки на виробництві, у медицині, освіті, сільському господарстві, сфері обслуговування спонукає молодих людей вивчати цей напрямок і самовдосконалюватися.

 Завдяки відкритій на кафедрі РТРС Лабораторії сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем учні зможуть познайомитися з основами програмування, платформою Arduino для цифрового керування різноманітними пристроями, основами розробки автоматизованих Smart систем, взяти участь у розробці власного першого проекту.

 

Для запису на безкоштовні курси з робототехніки, надішліть листа з Вашими контактними даними на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." style="margin: 0px; padding: 0px;">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте 51-15-70

Адреса: Черкаський державний технологічний університет, бул. Шевченка, 460, корпус №1, третій поверх, ауд. 309