,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Обласний фестиваль робототехніки «Робофест ЧДТУ – 2019»
П'ятниця, 12 квітня 2019 14:00

Обласний фестиваль робототехніки «Робофест ЧДТУ – 2019»

     10 квітня до Черкаського державного технологічного університету завітали школярі з усіх куточків Черкащини на обласний фестиваль робототехніки «Робофест ЧДТУ – 2019». Цьогоріч учасниками свята робототехніки, яке організував факультет електронних технологій і робототехніки ЧДТУ за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та профспілкового комітету ЧДТУ, стали представники 22 закладів освіти області, зокрема 6 загальноосвітніх шкіл Черкас.

    «Робофест ЧДТУ» ставить за мету активізацію творчого життя юнацької молоді та зміцнення дружніх зв’язків, креативності та командної співпраці між вихованцями різних навчальних закладів області;  виявлення та підтримку молодих талантів, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, а також залучення юнацької молоді до напрямку робототехніки сучасних інновацій, розвитку власних ідей та проектів.

     Після теплих слів привітань, гості фестивалю ознайомилися з проектними роботами конкурсантів, зокрема переглянули проекти творчих ідей «Робототехніка очима школярів», конкурсну виставку творчих робіт та технічних проектів на основі LEGO, Arduino та інших комплектуючих, відвідали перегони мобільних роботів на основі LEGO, чи Arduino. Крім цього, гості події стали свідками відкриття інжинірингової лабораторії «Noosphere Engineering School», де юні винахідники продемонстрували можливості радіокерованих моделей та запрограмованих мобільних робототехнічних платформ.

      До того ж, у межах «Робофест ЧДТУ-2019» відбувся квест «Цілі сталого розвитку» від Інформаційного центру Євросоюзу в Черкаській області та круглий стіл на тему «Розвиток робототехніки в закладах освіти Черкаської області: сучасний стан та перспективи».

      Наприкінці фестивалю переможці конкурсних змагань отримали Дипломи та подарунки від партнерів Черкаського державного технологічного університету компаній Jabil та Noosphere, а всі конкурсанти – Сертифікати учасників обласного фестивалю з робототехніки «Робофест ЧДТУ-2019»