ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Участь студентів в заході Jabil Manufacturing Day 2018
П'ятниця, 28 грудня 2018 12:41

Участь студентів в заході Jabil Manufacturing Day 2018

 

Студенти факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету взяли участь у щорічному заході Jabil Manufacturing Day 2018, що відбувся у місті Ужгород. Цей захід відбувався вже вчетверте і цього року були запрошені близько 100 студентів з усієї України, у тому числі й студенти ФЕТР Назарій Кибукевич, Руслан Лагодзя, Ярослав Любчик, Андрій Мороз та Дмитро Стасько, які навчаються на кафедрах радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем та приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій.

Jabil – це американська компанія, яка надає послуги з виробництва електроніки, вона розробляє і виготовляє електричні монтажні плати для найбільших OEM’s в широкому діапазоні галузей, зокрема у виробництві автомобілів, споживчих товарів, мережевого обладнання, периферійних пристроїв, медичній галузі та сфері телекомунікацій.

На заводі JABIL знаходиться найсучасніше обладнання, що полегшує роботу працівникам компанії. На думку студентів, що відвідали захід, компанія Jabil – це місце де будь яка людина, інженер чи студент, зможе себе реалізувати.

Експерти компанії поділилися досвідом у використанні принципів бережливого виробництва – концепції менеджменту, створеної на японському підприємстві Toyota і заснованій на неухильному прагненні до усунення всіх видів втрат. На даний момент це єдине в Україні підприємство, яке використовує ці концепції на щоденній основі, де кожен працівник залучений до оптимізації процесів виробництва, що дозволяє бути максимально орієнтованими на клієнтів та на досягнення найвищих результатів.

Усі організаційні та транспортні витрати взяла на себе компанія. Для студентів була організована екскурсія історичною частиною міста, в ході якої вони мали можливість ознайомитися з пам’ятками міста.

Jabil Manufacturing Day 2018 – це не лише запрошення до співпраці від потенційного роботодавця і живе спілкування однодумців, а й профорієнтаційна подія, що демонструє престижність інженерної освіти і високу затребуваність фахівців на ринку праці.