Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Вітаємо завідувача кафедри ЕТС Ситника Олександра Олексійовича з успішним захистом докторської дисертації
Субота, 22 грудня 2018 11:59

Сьогодні 20 грудня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому національному технічному університеті відбувся захист докторської дисертації завідувачем кафедри електротехнічних систем ЧДТУ, професором Ситником Олександром Олексійовичем на тему: «Методи математичного та комп’ютерного моделювання динаміки вимірювальних перетворювачів на основі інтегральних рівнянь»  за спеціальністю 01.05.02 – Математичне моделювання та обчислювальні методи, науковий консультант – доктор технічних наук, професор  Верлань Анатолій Федорович (Інститут проблем моделювання в енергетиці імені Г.Є. Пухова НАН України, головний науковий співробітник).

Колектив факультету, щиро вітає Олександра Олексійовича із блискучим захистом дисертації та бажає успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!