,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Серед студентів та викладачів відбулись магання «Полювання на лисиць»
П'ятниця, 12 жовтня 2018 19:11

Серед студентів та викладачів відбулись магання «Полювання на лисиць»

З нагоди початку нового 2018-2019 навчального року, на кафедрі радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем Черкаського державного технологічного університету відбулися заходи зі спортивного радіоорієнтування полювання на лисиць») та тренувальні забіги на відкритій місцевості серед студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка». До цих заходів із задоволенням приєдналися і викладачі кафедри.

 

У невимушеній атмосфері спілкування, студенти на практиці познайомитися з особливостями проходження радіохвиль на відкритій місцевості, формуванням діаграми спрямованості радіоприймачами і отримати перші навички у визначенні джерел електромагнітного випромінювання. Отримані під час заходу знання є невід’ємною частиною підготовки фахівців з проектування базових платформ стільникового зв’язку і цифрового ефірного та супутникового телебачення.

Наприкінці зустрічі всі учасники скуштували смачну  кашу.