Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини День факультету електронних технологій і робототехніки - Форум "Робототехніка в нашому житті"
Середа, 10 жовтня 2018 22:01

З нагоди відзначення Дня факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету на Форум «Робототехніка в нашому житті» у навчальному закладі зібралися шановані гості, серед яких представники влади, провідних підприємств регіону, освітніх закладів, викладачі, співробітники, студенти та школярі, які вже досягли певних результатів у робототехнічному напрямку.

Зокрема у Форумі взяли участь: голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко; перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль; голова Федерації профспілок Черкаської області, член Наглядової ради ЧДТУ Петро Шевченко; начальник Управління освіти і науки Черкаської ОДА  Валерій Данилевський; директор громадської організації «Міжнародна організація «Інноваційні Освітні Технології»» Оксана Стоєцька; голова Черкаського обласного об’єднання  організацій роботодавців, член Наглядової ради ЧДТУ Борис Райков;  директор з питань закупівельної діяльності, адміністрування та управління нерухомістю ПАТ «УкрСиббанк», член Наглядової ради ЧДТУ Володимир Середакерівник компанії «КТД ХОЛОД» Юрій Зеленюк;  директор Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Людмила Давиденко; директор Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Ірина Топчій; вчитель історії, тренер команди Kiborgs.UA Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Андрій Стецюк; директор загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Людмила Шарапа; директор Золотоніської гімназії імені С.Д. Скляренка Любов Денисюк; представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Черкаській області, член Наглядової ради ЧДТУ Надія Горбаченко; заслужений художник України, майстер народного мистецтва, член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Наглядової ради ЧДТУ Олександра Теліженко та інші представники навчальних закладів і підприємств Черкащини.

Офіційній частині форуму передували презентації кафедр факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ та шкіл, що активно впроваджують вивчення робототехніки з використанням комплектів LEGO. На кожній локації представники шкіл та завідувачі кафедр розповіли про представлені експонати, розробки та діючі робототехнічні моделі.

Після вітального слова Юрій Ткаченко виконав почесну місію – нагородив  відомчими відзнаками Міністерства освіти і науки України – Подяками – за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність завідувача кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, к.т.н., доцента Юлію Бондаренко та професора кафедри радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем, к.ф.-м.н., доцента Олександра Гавриша.

Колективи трьох шкіл Черкащини, які взяли участь у форумі з робототехніки, отримали Подяки Черкаського державного технологічного університету та пам’ятні подарунки від аграрної компанії «UKRAVIT».

Традиційно День факультету електронних технологій і робототехніки завершився концертною програмою, під час якої декан факультету Артем Гончаров вручив Подяки ЧДТУ найактивнішим студентам та юним науковцям.