Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Студенти факультету взяли участь в Олімпійському пробігу
Неділя, 17 червня 2018 16:06

Студенти факультету взяли участь в Олімпійському пробігу

Вже стало доброю традицією проводити Олімпійський день бігу до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Майже у 200 країнах світу проводяться різноманітні заходи на честь відродження спортивного руху та залучення молодого покоління до занять фізкультурою і спортом. Головним, з яких можна назвати масовий забіг.

Студенти нашого факультету долучились до команди ЧДТУ, яка 9 червня приєдналась до легкоатлетичного пробігу центральними вулицями міста. Студенти, вихованці дитячих спортивних шкіл,  прихильники здорового способу життя і спортивного розвитку подолали дистанцію у 1400 метрів.

Всі учасники отримали гарний настрій, позитивні емоції і сертифікати про участь в Олімпійському дні бігу, а колектив Черкаського державного технологічного університету нагороджений дипломом Національного олімпійського комітету України.