,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини До нас завітали ліцеїсти літньої наукової школи
П'ятниця, 08 червня 2018 11:07

До нас завітали ліцеїсти літньої наукової школи

31 травня на факультет електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету завітали школярі фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ, м.Черкаси) в межах проходження літньої наукової школи «ФОТОН». Ліцеїсти відвідали кафедру радіотехніки, телекомунікаційних і робототехнічних систем, кафедру приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, кафедру автомобілів та технології їх експлуатації.

Майбутні молоді науковці познайомилися з сучасними досягненнями кафедр факультету, студентськими розробками, провели ряд цікавих експериментів. Зокрема, були продемонстровані сучасні рішення, які відносяться до технологій віддаленого контролю (remote control) і впровадженні сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій, відомих як Internet of Things (IoT)  - Інтернет речей.

На зустріч зі школярами були запрошені студенти старших курсів, які охоче продемонстрували свої розробки, зокрема й дипломні проекти, які незабаром будуть захищатися. Школярі познайомилися з основами взаємодії автономної системи контролю та моніторингу середовища з можливістю безпровідної передачі параметрів на веб-ресурси в реальному часі, системою «Розумний будинок» та принципами її побудови, технічними рішеннями щодо побудови різноманітних літальних апаратів на платформі Arduino, сучасними рішеннями з впровадження супутникових систем GPS моніторингу, розгортанням і налагодженням IP-телефонії тощо. Окрім того, робототехнічний напрямок був представлений сучасними студентськими розробками побудови «Розумних автівок», які вміють самостійно переміщуватися по заданому маршруту, а також комплексом для 3-D друку об’єктів різноманітної складності.