ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет електронних технологій і робототехніки Новини Студенти факультету зустрілися із представником ПАТ «Миронівський хлібопродукт»
Четвер, 26 квітня 2018 12:03

Студенти факультету зустрілися із представником ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

Студенти зустрілися із представником ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

 

25 квітня до студентів кафедри електротехнічних систем, з метою запрошення працевлаштування,завітала спеціаліст із пошуку персоналу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Крістіна Григоренко.

Вона відзначила, що ПАТ «Миронівський хлібопродукт» є лідером агропромислового виробництва України і при формуванні штату працівників в першу чергу робить ставку на молодих спеціалістів.

Як зауважила пані Крістіна – структуру компанії створено за системою вертикальної інтеграції бізнесу, де рослинництво — основа всіх подальших виробничих процесів, які завершуються виробництвом продукції «Наша Ряба». Таким чином, кожен, хто отримав спеціальність, від агронома і механіка до ветеринара і технолога, від економіста і бухгалтера до інженера з автоматизованих систем керування виробництвом і енергетика можуть реалізувати себе, як фахівець, і здобути безцінний досвід ставши частиною команди «Миронівський хлібопродукт».

   В рамках програми "Почни кар'єру з Миронівського хлібопродукта", пані Крістіна запропонувала:

- відвідати виробничі потужності холдингу (екскурсія);

- пройти практику на найсучаснішому обладнанні;

- пройти стажування та стати професіоналом своєї справи.