Ви тут: ЧДТУ Інформаційний центр ЄС Події Вітаємо Представництво ЄС в Україні з 30-ю річницею діяльності в Україні
Четвер, 08 лютого 2024 11:34

Вітаємо Представництво ЄС в Україні з 30-ю річницею діяльності в Україні

???? ???? Вітаємо Представництво ЄС ???????? в Україні ???????? з 30-ю річницею діяльності!
Дякуємо за співпрацю ????, ідеї ???? та натхнення ????! П’ять років діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу ???????? в Черкаській області – це Дні кар’єри ЄС, просвітницькі і освітні заходи, інформаційна допомога викладачам ????‍???? і студентам ????‍???? з питань європейської інтеграції, академічної мобільності в освітніх установах ЄС ????, зустрічі мереж ЄС, а також наукові дослідження викладачів і студентів з євроінтеграційної тематики! Щоденна робота центру забезпечується його координаторами ✨ – завідувачем кафедри фінансів, професором Іриною Гончаренко та професором Оленою Березіною, а також колективом кафедри фінансів ???? факультету економіки та управління. Неймовірно раді згадати яскравий День кар’єри ЄС ???????? , який ми разом провели в 2019 році ????????! Спогади про той час надихають нас далі та свідчать про нашу успішну співпрацю ????. Дякуємо команді Euroquiz за постійну підтримку і допомогу ????! Разом ми творимо історію ????!
Дякуємо за широку та всеосяжну допомогу Європейського Союзу Україні ????????????????????!
#EUinUA30 , #StandWithUkraine, #РазомМиЄвропа, #EUStudyDays.