Ви тут: ЧДТУ Інформаційний центр ЄС Події Інформаційний центр ЄС в ЧДТУ запрошує до участі у конкурсах Еразмус+ на міжнародну мобільність та співпрацю в сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту
Четвер, 08 лютого 2024 11:28

Інформаційний центр ЄС в Черкаській області, що діє при Черкаському державному технологічному університеті запрошує взяти участь у  конкурсах Програми ЄС Еразмус+ на 2024 рік на міжнародну мобільність та співпрацю в сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту.

Діяльність в межах Програми Еразмус+ продовжуватиме об’єднувати людей та організації для роботи над чотирма головними пріоритетами: інклюзія, активне громадянство і демократичної участі, зелені та цифрові трансформації.

Загалом для участі українських організацій як партнерів, які працюють у сферах освіти, молоді та спорту відкрито 35 конкурсів. Цього року два нові напрями – Розвиток потенціалу у сфері молоді та спорту, відкрили можливості організаціям з України бути заявниками та повноправними партнерами цих конкурсів, як і в 9 інших у сфері вищої освіти.

Детальна інформація з оновленим Programme Guide, переліком конкурсів з дедлайнами, відеозаписами презентацій.