Ви тут: ЧДТУ Інформаційний центр ЄС Події Інформаційний центр ЄС в Черкаській області запрошує студентів та аспірантів до участі в Онлайн школі EU Study Days від Представництва ЄС в Україні
Четвер, 08 лютого 2024 11:18

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та аспірантів на участь в Онлайн школі EU Study Days. Навчання складається з 10 онлайн модулів. Кожен модуль включатиме:

1) лекції від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів;

2) вебінари, відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри для вирішення практичних завдань; 3) онлайн-тест.

Онлайн-навчання відбуватиметься з 7 вересня по 15 жовтня 2023 року.

Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від громадян України осіб віком від 18 до 25 років, які:

– є студентами магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання;

– є аспірантами будь-якої форми навчання.

Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2/С1.

До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.

Участь у програмі передбачає видачу сертифікатів.

Для отримання сертифікату про успішне проходження курсу учасники мають повністю завершити  проходження 10 (десяти) онлайн модулів. Сертифікат буде містити кількість кредитів ЄКТС (3 кредити) та інформацію про кількість годин і перелік модулів.

Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн модулями, будуть запрошені на Зимову офлайн школу. Активна співпраця з іншими учасниками та викладачами, тренерами є запорукою успішного проходження курсу та виходу в фінал!

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:

1) відбір за заявкою, зокрема враховуються вичерпність та стиль відповідей;

2) онлайн-тестування на платформі EU Study Days, посилання буде надіслано після проходження першого туру.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку до 23:00, 29 серпня 2023 рокуhttps://bit.ly/eustudydays_students

EU Study Days – проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість молоді дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Детальніше https://www.eustudydays.in.ua/