Ви тут: ЧДТУ Інформаційний центр ЄС Події Викладачі ЧДТУ увійшли до складу робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки
Середа, 14 серпня 2019 08:56

Викладачі ЧДТУ увійшли до складу робочої групи з розроблення  Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки

13 серпня у малій сесійній залі обласного Будинку рад відбулося перше засідання робочої групи облдержадміністрації з розроблення Стратегії розвитку Черкаської області на період до 2027 року та планів ії реалізації.

До складу робочої групи увійшли викладачі Черкаського державного технологічного університету, зокрема координатор Інформаційного ресурсного центру ЄС в Черкаській області, професор кафедри фінансів Олена Березіна, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки та бізнесу Юрій Вдовиченко, аспірантка кафедри хімічних технологій та водоочищення, голова Черкаської міської організації  Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта» Людмила Довгаль, доктор економічних наук, професор, завідувач  кафедри економічної кібернетики та маркетингу Олена Коломийцева, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології, секретар вченої ради будівельного факультету Наталія Свояк, старший викладач кафедри хімічних технологій та водоочищення, голова Черкаської обласної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» Наталія Фоміна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри міжнародної економіки та бізнесу Марина Лещенко.

Робочий процес зібрання складався з двох частин: теоретичної та практичної.

Теоретична частина була представлена презентацією основних засадів підготовки стратегії розвитку області з урахуванням принципів СМАРТ- спеціалізації від експерта програми «U-LEAD з Європою» Петра Мавки та презентацією аналізу СМАРТ- спеціалізації європейських країн від директорки Черкаської агенції регіонального розвитку Любові Ропало. Заступник директора Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко надав для обговорення соціально-економічний аналіз області.

Практична частина складалася з вправи на формулювання Стратегічного бачення: «якою, Ви бачите Черкащину у 2027 році?» та роботи над формулюванням факторів SWOT аналізу в якому взяли участь всі учасники робочої групи.

Друге засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки відбудеться орієнтовно через два тижні.