Ви тут: ЧДТУ Центр студентського розвитку і культурних програм Новини У ЧДТУ обрали нових Містера та Міс ЧДТУ – 2017
Четвер, 20 квітня 2017 09:25

У ЧДТУ обрали нових Містера та Міс ЧДТУ – 2017

24 березня у Черкаському державному технологічному університеті відбулося масштабне дійство – шоу-конкурс «Містер та Міс ЧДТУ – 2017».

Традиція проводити у стінах університету різноманітні конкурси краси і  талантів існує уже багато років. Але вдруге поспіль захід проводився у настільки масштабному форматі.

Ректор ЧДТУ Олег Григор переконаний, що такі заходи надзвичайно потрібні, оскільки дозволяють студентам розкривати свої здібності, таланти, почуття гумору, ерудицію, гострий розум.

-         Наші студенти не лише добре навчаються, але і чудово організовують власне дозвілля. Вони це роблять самостійно, суто із власної ініціативи. Ми ніколи не втручаємося в організаторський процес, а лише підтримуємо та допомагаємо за бажання самих студентів, - констатує Олег Григор.