ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини У ЧДТУ відзначили Міжнародний день студентського спорту турніром із настільного тенісу
Середа, 21 вересня 2022 16:36

У ЧДТУ відзначили Міжнародний день студентського спорту турніром із настільного тенісу

20 вересня 2022 року у спорткомплексі Черкаського державного технологічного університету, за ініціативи кафедри фізичного виховання та здоров'я людини та Студентської ради ЧДТУ, відбувся турнір із настільного тенісу між гуртожитками ЧДТУ

За результатами  змагань, у командному заліку, перемогу в турнірі здобула команда гуртожитку №2. Друге місце посіла команда гуртожитку №4, третє – тенісна команда гуртожитку №1.

Первинна профспілкова організація ЧДТУ відзначила переможців Грамотами та солодкими призами.