Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини Кафедра фінансів ЧДТУ підбила підсумки Всесвітнього тижня грошей у 2021
Четвер, 08 квітня 2021 18:16

Кафедра фінансів ЧДТУ підбила підсумки Всесвітнього тижня грошей у 2021

Global Money Week в Черкаському державному технологічному університеті був насичений різноманітними заходами, зустрічами, конкурсами, вікторинами, спрямованими на підвищення рівня фінансової грамотності.

Упродовж тижня кафедра фінансів ЧДТУ організувала і провела 10 просвітницьких заходів із фінансової обізнаності на базі Черкаського державного технологічного університету, які відповідають потребам учасників та спрямовані на покращення фінансової поведінки й ставлення до грошових питань, зокрема:

урок фінансової грамотності в школі;

брейн-ринг «Що ви знаєте про гроші?»;

майстер-клас представника АТ КБ «ПриватБанк» «Новітні тренди банківської справи»;

гру «Моє успішне професійне майбутнє»;

2 мотиваційні зустрічі із професіоналами;

вікторину «Міжнародні організації у світі фінансів»;

інтерактив «Валюти світу»;

перегляд американського драмедійного фільму «Гра на пониження» (The Big Short); конкурс «Селфі на тлі фінансової установи м.Черкаси: хто більше?».

У заходах взяли участь близько 270 здобувачів освіти.

У межах Global Money Week в Черкаському державному технологічному університеті кафедра фінансів ЧДТУ долучилася до 4 вебінарів, які організував Національний банк України, та флешмобу у соціальних мережах «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?» (Щоденно інформували про перебіг святкування Global Money Week в ЧДТУ);

Науковці та студенти взяли участь у грі «Життєвий капітал».

Організатори запросили 4 представників фінансових установ, місцевого бізнесу та громадських організацій.

Представники кафедри фінансів ЧДТУ були запрошені на 2 просвітницькі заходи в інші навчальні заклади.

Організатори щоденно визначали переможців у різних номінаціях та нагороджували призами.

Найактивнішими учасниками Global Money Week в Черкаському державному технологічному університеті, які здобули найбільшу кількість сертифікатів у різних номінаціях стали:

Яшний Ярослав гр.ЕП-204

Слободніченко Нікіта гр.БО-202

Катерина Куц гр. ФК-181.

Сподіваємось, що Global Money Week в Україні об’єднав учасників та надихнув молодь на подальший розвиток у сфері ефективного управління особистими фінансами, зазначає завідувачка кафедри фінансів ЧДТУ Ірина Гончаренко.

Бережіть себе, бережіть свої гроші!

Навчайся! Накопичуй! Заробляй!