Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини Науковиця ЧДТУ Оксана Руденко стала дипломанткою загальноміського конкурсу «Бути першою…»
П'ятниця, 05 березня 2021 10:22

Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри менеджменту та бізнес адміністрування, заступниця декана факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного факультетуОксана Руденко стала диломанткою загальноміського конкурсу «Бути першою».

Після виходу до трійки фіналісток у номінації «Жінка – науковиця» під час урочистостей 4 березня 2021 року, що проходили у Черкаській обласній філармонії, Оксана Руденко отримала відзнаку Дипломантки загальноміського проєкту «Бути першою» за підписом міського голови міста Черкаси Анатолія Бондаренка.

За словами організаторів, загальноміський конкурс з відзначення видатних жінок Черкас «Бути першою...» спрямовано на те, щоб показати наскільки важливі професійні та громадські досягнення, підкреслити, що кожна жінка вже по-своєму перша: для родини, для друзів, для компанії, де працює або бізнесу, який розвиває.

Колектив Черкаського державного технологічного університету пишається чарівними науковицями, вітає Оксану Руденко з визнанням та зичить нових досягнень та особистих перемог!