Ви тут: ЧДТУ Відділ студентського розвитку і культурних програм Новини Напередодні Дня Святого Миколая на головній ялинці ЧДТУ засяяли святкові вогні
П'ятниця, 18 грудня 2020 14:05

Напередодні Дня Святого Миколая на головній ялинці ЧДТУ засяяли святкові вогні

Цьогоріч чимало подій Черкаського державного технологічного університету проходить в онлайн-форматі, але родина ЧДТУ впевнено зберігає усталені традиції, однією з яких стало відкриття головної ялинки ЧДТУ.

Відтак, традиційно, напередодні Дня Святого Миколая ректор ЧДТУ Олег Григор від імені колективу Черкаського державного технологічного університету у прямому ефірі висловив щирі вітання з прийдешніми святами студентам, колегам, працівникам, партнерам та друзям Черкаського державного технологічного університету.

На завершення надихаючої, сповненої надії та оптимізму, промови ректора ЧДТУ Олега Григора головна ялинка Черкаського державного технологічного університету засяяла яскравими святковими вогнями.

Переглянути трансляцію відкриття головної ялинки ЧДТУ можна за посиланням: https://fb.watch/2sjP6dMBk-/.